akar-mite

Doğamızda gözle görünemeyecek türde birçok haşere ve böcek vardır.       Bulardan biride gözle görebilmek bile mümkün olmayan oldukça küçük bir  mikroorganizma olan akar ve mite’lerdir. Yaşadığı bölgeye birçok farklı türde görülen bu küçük canlılarla mücadele oldukça zordur. Bu yüzden Akar-mite ilaçlama uzmanlık gerektirmektedir.

Ev ortamlarında çok miktarda bulunan ve gözle görülemeyen bu canlıların, hastalık riski taşıdıkları için mutlaka bir uzman tarafından kontrol edilerek Akar-mite ilaçlama yapılarak yok edilmesi insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Akarlar deri, kıl döküntüleri ile beslenen ve gözle görülemeyen küçük parazitlerdir. Vücutları yassı, oval ve tüylü olan akarların 8 tane ayağı ve keskin bir ağzı vardır. Akarların birçok çeşidi bitkiler üzerinde bol miktarda bulunmaktadır. Pis ve tozlu ortamlarda çok sayıda barınırlar. Evlerde genellikle halı, pelüş oyuncaklar, yatak ve yorganlarda daha sık rastlanmaktadır.

Blundukları bölgedeki kıl ve deri döküntülerini yiyerek yaşamları sürdürürler. Akar ve mite’ler insanlara hastalık bulaştıran asalaklardır. Astım, bronşit ve alerji bu hastalıklar arasındadır. Özellikle toz akarı olarak bilinen türü insanlara birçok alerjik hastalık bulaştırmaktadır. Evlerinizde bol miktarda bulunan bu asalakları akar-mite biyolojisi bilen uzman kişilerin çalıştığı Akar-Mite ilaçlama servisi sayesinde kolayca yok edebilirsiniz. Akar-mite’lerden kurtulmak için mekânınızı düzenli olarak ilaçlatmanız gerekmektedir. Mikroskobik olan bu canlıların bulundukları ortamlardan tamamen temizlemek işi profesyonel çalışan Akar-Mite ilaçlama şirketleri tarafından garantili ve sağlıklı uygulamalarla mümkündür. Bizde kurulduğumuz günden beri Akar-mite ilaçlama firması olarak, tamamen yasal ilaç ve yöntemlerle bu canlılara meydan okuyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız, uzman kadromuz ve uygun ekipmanlarımızla Akar-Mite ile mücadele alanında siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Haşere biyolojisi uzmanı ziraat mühendislerimizin, haşere türü ve miktarına göre hazırladığı sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları, uzman personelimiz tarafından yapılan uygulama sonucu akar-mite ve diğer haşereleri bulundukları mekânlardan temizliyoruz. Firmamız akar-mite ilaçlamayı 7/24 arayabilirsiniz.

Akar-mite ilaçlamanın yanı sıra, lağım faresi ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, sivrisinek ilaçlama gibi diğer haşere, kemirgen ve böcek türlerine de ilaçlama hizmeti veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve uzman kadrosuyla her zaman yanınızda.

Yayınlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir