Çiyan İlaçlama Servisi 

çiyan   Doğada insanların yaşam alanına girmeyi başarmış milyonlarca böcek ve haşere türü vardır, genellikle eklembacaklı ailesi üyelerindendir. Eklembacaklı haşerelerin birçok ayağa sahip olmaları, daha hızlı hareket ederek insanlardan kaçmalarını kolaylaştırmaktadır. Bunların bazı türleri zararsız iken bazı türleri ise zehirlidir. Ev ve işyerlerimizde çok sık rastladığımız çiyanlar da bu zehirli türlere örnektir. Çiyan görülmesi durumunda bireysel olarak zaman kaybı yerine mutlaka bu konuda uzman Çiyan İlaçlama servisleri aranarak garantili ve etkili yöntemlerle Çiyan İlaçlaması yaptırılmalıdır.

Dünyanın her yerinde görülebilen çiyanlar, 20–30 cm boyunda, vücutları bölmeler halindedir. Kafasında bir çift anteni ve baş kısmında iki adet gözü vardır. Kafasındaki bu anten yön ve yiyecek tespit etme görevi yapar. Algıladıkları besinleri kolayca yiyebilmeleri için ağızlarında güçlü dişleri bulunmaktadır. Bölmeli vücudunda birçok ayağı vardır ve zehirlidir. Genellikle nemli ortamlarda, çayırlarda, ormanlarda, yaprak üzerlerinde ve ağaç kovuklarında yaşamayı tercih eden Çiyanlar karanlığı sevdiği için geceleri daha sık ortaya çıkar.

Yuvalarını toprağın derinliklerine yapan çiyanlar yağmurun çok olduğu mevsimlerde yuvalarını su bastığından dolayı ev ve işyerlerimize girerek çatı katı, bodrum, kapı pervazlarında yaşamlarını sürdürürler. Eğer müdahale edilmezse buralarda yumurtlayarak üremelerini çoğaltırlar. Zehirli olması sebebiyle Çiyan İlaçlamanın insan sağlığı için önemi büyüktür. İnsanları zehirleyen Çiyanlarla Mücadele bireysel olarak çok tehlikelidir. Bu alanda faaliyet gösteren birçok Çiyan İlaçlama Şirketi, Çiyanlardan Kurtulmak için bizlere yardım etmektedir.

İşte bu aşamada çevre ve halk sağlığı alanında uzman Çiyan İlaçlama Servisleri, tecrübeli ve eğitimli personeliyle etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Korsan firmalar ve tecrübesiz personelle yapılan Çiyan İlaçlama sağlığımıza zarar verirken, profesyonel Çiyan İlaçlama Firmaları ile garantili çözüm sağlanmaktadır. Bu alanda faaliyetini sürdüren firmamız Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahiptir ve haftanın 7 gün 24 saati hizmetinizdedir. Bünyemizde çalışan ilaçlama personelleri, Ziraat Mühendisleri tarafından uygulama eğitimine tabi tutulmaktadır. Firmamız Çiyan İlaçlamanın yanı sıra karınca ilaçlama, akrep ilaçlama ve karafatma ilaçlama gibi diğer haşere, kemirgen, böcek türlerine de farklı doz ve teknikle yapılan ilaçlama ile kalıcı çözümler bulmaktadır.

Yayınlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir