Gümüş Böceği İlaçlama

gümüş böceğiGümüş böcekleri sıcaklığı ve nemi seven, yerleştiği bölgede kağıt, un, sabun, naylon gibi maddeler ile beslenen zararlı bir böcek türüdür. Bu böcek türü insanlara ve hayvanlara zarar vermez fakat insanların gıdalarına ve yaşam alanlarına ciddi zararları vardır. Dışkılarında taşıdıkları mikroplar ile hastalık bulaştırabilme ihtimali çok yüksektir. Gümüş böceği ilaçlama haşereler için genel kullanımlı ilaçların aksine sıvı ve püskürtmeli ilaçlar kullanılarak işlem yapılır. Banyo, lavabo, mutfak ve su atıklarının olduğu nemli ortamlar da yuvalanırlar. Gümüş böceği soğuk havayı ve aşırı sıcak ortamları sevmez. Bundan dolayı genellikle sonbahar mevsimlerinde çok sık karşılaşılan bir böcek türüdür. Genellikle kuytu ve duvar kenarlarında yaşarlar. Gümüş böceği ilaçlama işleminde deneyimli ve Sağlık Bakanlığı onaylı işin ehli şirketler ile çalışılır.

Her yumurtada 100 ila 150 yumurta bırakıp hızla çoğalabilen, bulunduğu ortama rahatsızlık veren gümüş böceği ile mücadele etmek gerekir. Kişisel olarak kullandığımız ilaçlama yöntemleri diğer haşerelerde olduğu gibi yetersiz kalır. Gümüş böceği ilaçlama servisleri diğer haşereler için kullanılan ilaçlardan farklı olarak su bazlı ve yoğunlaştırılmış ilaçlar kullanır ve yaşam alanlarını koruma altına alarak Gümüş böceğini yok eder. İnsanların tükettiği ve tüketmediği gıdaları yiyebilen gümüş böceği aynı zamanda evdeki giysilerimize pamuktan ve yünden oluşan tüm tekstil eşyalarımıza zarar verir.

Gümüş böceği ilaçlama da herhangi bir ilaçlama şekli yetersiz kalacağından mutlaka kokulu ve sıvı ilaçlar kullanılır. İlaçlama uygun şartlar sağlanarak ve doğru ilaç seçimi yapılarak uygulandığında tek sefer de bu zararlılardan kurtulmak mümkün olacaktır. Gümüş böceği ilaçlama firmaları insanlara doğrudan ve dolaylı yoldan zarar veren, göz zevkimizi bozan bu küçük ama zararlı haşerelere sertifikalı personellerimiz ile kesin çözüm sunuyor. Gümüş böceği ilaçlama yapacak olan kurumunun mutlaka yasal sertifikalara sahip Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar kullanması gerekmektedir.

Gümüş böceği ilaçlama böceklerin türlerine bağışıklık sistemlerine uygun doğayla dost, zararlı haşerelerle düşman ilaçlar kullanarak bu sorunu ortadan kaldırır.

Gümüş Böceği ilaçlama şirketleri gümüş böceği ilaçlamasının dışında sivrisinek, pire, hamam böceği, kemirgen ve çeşitli zararlıların ilaçlanmasını da üstün bir performans ile yapar.

 

Yayınlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir