Güve İlaçlama Servisi

güveKan emici özelliği olmayan, insanlara sadece maddi anlamda zarar vermektedir. Güveler gece karanlığında aktif olan kanatlı haşere erişkinlerde boyları 11-12 mm’ ye kadar büyümektedir. Bu zararlılar için yapılacak olan en garantili çözüm güve ilaçlamasıdır.  İnsanların genellikle giysileri ve kuru yiyecek dediğimiz, bakliyatlar, tekstil ürünleri gibi yerlerde yuvalanarak bu eşyaların çürümesine yol açan salgılar yayar. Güve İlaçlama firmaları bu zararlıya karşı genelde gazlama yani kokulu ilaçlama tekniğini kullanır.

Güveler beslendikleri ve tahrip ettikleri, yani yuvalandıkları yere göre çeşitlilik gösterir. Hem etçil, hem de otçul olarak beslenen güveler birkaç farklı isim altında bilinir. Güve ilaçlama işlemiyle birkaç seansta veya sette ortadan tamamen kalkar. Özellikle tahıllarda durum daha vahimdir.

Güveler yumurtalarını barındıkları bu eşyalar üzerine bırakırlar. Ve yılda 4-5 kez yumurta verebilir. Burada sıcaklık, hava şartlarına bağlı olarak değişme göstermektedir. Sizlerin de bu tür bir sorununuz varsa hızlıca güve ilaçlama firmasını arayarak kendiniz için hizmet alabilirisiniz. Zamanla önlem alınmadığı takdirde Güveler hızla tüm alana yayılırlar. Genelde güve ilaçlama işlemlerinden sonra alınacak birkaç ufak önlem ile bu zararlıların etkisinden uzunca bir süre kurtulmuş oluruz. Güvelerden kurtulmak için atılması gereken birinci adım iyi bir Güve ilaçlama firmasını aramak olacaktır.

Bunun için size en iyi referans Sağlık bakanlığından alınan İlaçlama Lisanslı şirket olmasıdır. Daha sonra yapılacak olan ilaçlamayı takiben belirli periyotlarda bu alanları iyi bir şekilde kontrol ederek Güve olup olmadığının bakılmasıdır. Ortam havalandırmaları, gerekirse tekstil ürünlerinin elden geçirilmesi işlemleri hızlıca yapılmalı ve çırpma işlemi de göz ardı edilmemelidir. Güve böceği ilaçlama zamanının geçirilmemesi, erken önlem alınması bizi çok rahat ettirecektir.

Güve ilaçlama firması sadece Güveleri değil, diğer tüm haşere ve kemirgen türü zararlıları yok etmek için garantili ve kesin çözüm sunmaktadır. Fare, kırmızı örümcek, karasinek zararlıları bunlardan sadece birkaçıdır.

Güveleri ev ve işyerlerimizin zararsız gözüken zararlılarıdır.

Yayınlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir