Kulağakaçan İlaçlama Servisi

kulağa kaçanFarklı özelliklere sahip milyonlarca böcek türü vardır ve her biri farklı şekilde beslenmektedir. Bazıları kan ile beslenirken bazıları ise inorganik besinler, gıda maddeleri ya da bitkilerle beslenir. Bu nedenle insanlara verdikleri zarar böcek türlerine göre değişmektedir. Kulağakaçan böceği de bu zararlılardan birisidir. Bu canlıdan tamamıyla kurtulmak için ise kulağakaçan ilaçlama yaptırmak gereklidir. İnsanların ağız burun ve kulağına girerek geceleri tehlikeli olması ve çabuk üreyebilmesi sebebiyle, vakit kaybetmeden kulağakaçan ilaçlama yaptırmak insanlar için hayati önem taşımaktadır.

Kulağakaçan böcekleri diğer böceklerden farklı küçük yapılı bir canlıdır. Genellikle kızıl, kahverengi ve siyah renktedirler. Kafası küçüktür ve bedeninin alt kısmında 6 adet ayağı vardır. Kafa kısmında bir çift büyük bir çift küçük anteni ve bedeninin arka kısmında kıskaçları vardır. Ayrıca vücudunun üst kısmında bir çift kanadı vardır fakat uçamazlar. Meyve ve sebzelerin taze aksamının yanı sıra küçük böcek türleri ya da diğer böcek leşleri ile beslenmektedirler. Evlerimize genelde sebze ve meyvelerle gelirler. Çok çabuk üreyerek çoğalırlar. Geceleri ortaya çıkan kulağakaçanlar insanların ağız, burun ve kulağına girerek tehlikeli olurlar.

Çok hızlı kaçabilen bu canlılardan kulağakaçan ilaçlama servislerinin yaptığı uygulamalarla kolayca kurtulabiliriz. Fakat kulağakaçan’ı yok etmek için mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı kulağakaçan ilaçlama tercih etmeliyiz. Çünkü korsan firmalar ve acemi kişilerle yapılan kulağakaçan ilaçlama insanlara ciddi zararlar verebilmektedir. Bizde kulağakaçan ilaçlama firması olarak insanlara gelebilecek bu zararları yok etmek amacıyla Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olarak yasal ilaçlarla çalışıyoruz. Bünyemizde bulunan ziraat mühendislerimiz tarafından böcek türü ve miktarına göre hazırlanan ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve insan sağlığına asla zararı yoktur.

Firmamızda kulağakaçan ilaçlama yanı sıra, hamamböceği ilaçlama, karınca ilaçlama ve güve ilaçlama başta olmak üzere tüm haşere türleriyle uzman kadromuzla mücadele vermekteyiz. Evinizde, bahçenizde ya da iş yerinizde bulunan kulağakaçan’dan kurtulmak için, 7/24 bizi arayarak sağlığınızı güvence altına alın.

Yayınlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir